All CIF-SS baseball is out

All CIF-SS baseball first-team selections, with San Bernardino County players in bold
Division 1
Player of Year - Jack Flaherty, Harvard-Westlake
Player of Year - David Bacani, Santa Margarita
Jordan Bocko, Capistrano Valley; Griffin Canning, Santa Margarita; Ruben Cardenas, Alemany; Austin Colvin, Lakewood; Dylan Doherty, Foothill; Luke Dykstra, Westlake; Nathan Hadleu, Loyola; Tristan Hildebrand, Esperanza; Hudson Hughes, Foothill; Josh Morgan, Orange Lutheran; Daniel Patzlaff, Fountain Valley; Patrick Sandoval, Mission Viejo; Brian Schales, Edison; Scott Schultz, Fountain Valley; Brady Shockey, JSerra; Jackson Simonsgard, Thousand Oaks; Ezra Steinberg, Harvard-Westlake; Nick Valaika, Hart; Albee Weiss, Agoura; Cole Young, Norco.
Division 2
Player of Year - Kyle Plantier, Temecula Valley
Coach of Year - Tony Nobiensky, Temecula Valley
Brandon Aoki, Camarillo; Kolby Allard, San Clemente; Dominic Colacchio, Aliso Niguel; Bailey Falter, Chino Hills; Tony Fonzo, Buena; Brian Gadsby, Crescenta Valley; Coltin Gerhart, Vista Murrieta Grant Hockin, Damien; Laine Huffman, Valencia Brandon Koch, Temecula Valley; Kyle Molnar, Aliso Niguel; Kale Morton, Glendora; Zack Noll, Great Oak; Louis Raymond, Dana Hills; Michael Russo, Crescenta Valley; Elijah Skipps, Cypress; Cody Sporrer, Chino Hills; Brad Wegman, Great Oak; Blake Wilson, La Mirada; Gavin Velasquez, South Hills.
Division 3
Player of Year - Scott Hurst, Bishop Amat
Coach of Year - Andy Nieto, Bishop Amat
Andrew Bash, Palm Desert; Jaime Estrada, Gahr; Clay Fisher, La Quinta; Alex Garcia, Bishop Amat; Matt Kassowitz, Santa Monica; Gabriel Llanes, Downey; Marcus Lomax, Serra; Ryon Martinez, Loara; Duncan McKinnon, Redondo Union; Travis Moniot, Palm Desert; Eli Morgan, Peninsula; Aaron Pinto, St. Paul; Joe Quire, Bonita; Sabino Ramirez, Cathedral City; Sergio Robles, Bishop Amat; Jay Sterner, Culver City; Jonathan Teaney, Quartz Hill; Alan Terjo, Warren; Tyler Tungate, Downey; Chris Williams, Carden Grove.
Division 4
Player of Year - Kyle Smith, Torrance
Coach of Year - Ollie Turner, Torrance
Daniel Alavrez, California; Gabe Armstrong, Sonora; Marco Briones, Alhambra; Nick Carino, Monrovia; Daniel Garcia, Century; Miles Glazier, San Marino; Preston GrandPre, Laguna Beach; Alex Labor, Northview; Peter Lambert, San Dimas; Chris Mathewson, Kaiser; Andrew Matus, Don Lugo; Daniel Millwee, San Dimas; Matt Mogollon, South Torrance; Ryan Mota, Kaiser; Manny Olloque, Torrance; Drake Pingel, South Torrance; Tyson Quolas, Oaks Chr.; Evan Sony, Sonora; Spencer Vogelbach, Oaks Chr.; Grant Wilhelm, Laguna Beach.
Division 5
Player of Year - Zach Snyder, Santa Ynez
Coach of Year - Warren Dickey, Santa Ynez
Tommy Anderson, Oak Hills; Brandt Baker, Beaumont; Colby Barrick, Santa Ynez; Roosevelt Bates, Oak Hills; Solomon Bates, Oak HillsMorgan Brannock, Big BearBlake Davidson, Citrus Valley; Chris Davidson, Village Chr.; Ryan Davis, Tahquitz; Augie Encinas, Mary Star; Jesse Garcia, Tahquitz; Eric Gutierrez, Sierra Vista; Jesse Hanckel, Village Chr.; Nick Michaels, Citrus Valley; Lorenzo, Perez, Arroyo; Brett Prater, Woodcrest Chr.; John Shurance, Linfield Chr.; Zach Torra, Santa Ynez; Derion Torres, Sierra Vista; Morgan Veitch, Big Bear.
Division 6
Player of Year - Parker Cross, Capistrano Valley Chr
Coach of Year - Clemente Bonilla, Capistrano Valley Chr.
Caeden Barnes, Upland Chr.; Brock Bell, Sierra Canyon; AJ Discenzio, Valley Chr.; Matt Franco, Desert Chr.; Eric Fukuda, Valley Chr.; Jonah Halverson, Crean; Layne Henderson, La Verne Lutheran; Fox Kailawa, Mammoth; Ryan Linder, Oxford; Matt Markus, Crean; Luke Martin-Resnick, Windward; David Orndorf, Pasadena Poly; Chris Palmer, Desert Chr.; Adrian Pereira, Santa Clara; Jackson Ramey, Sierra Canyon; Parker Reposa, Sage Hill; Paul Sardo, Crean; Chaz Williams, St. Margaret’s
Division 7
Player of Year - Arturo Rojas, Nuview Bridge
Coach of Year - Samuel Llausas, Nuview
Shannon Carroll, Dunn; Nolan Day, Riverside Chr.; Noah Dent, Santa Clarita Chr.; Jake Eisaguirre, Dunn; Zach Eli, Cate; Daniel Fanto, Hillcrest; Emmany Godinez, Coast Union; Armando Gonzalez, Concordia; Michael Horton, Nuview Bridge; Gehrig Kniffen, Coast Union; Christian Martinez, Avalon; Sam Mayes-Sanchez, Rolling Hills; Kyle Moore, Riverside Prep; Nick Natali, ACE; Nathan Oh, Fairmont; Esteban Ojeda, Nuview Bridge; Vision Pluma, Riverside Prep; Conley Runions, Valley Chr.; David Vela, Rolling Hills; Fabian Vitalm, Animo.